Piotr Cieszewski
Tony Hawk
Temat szkolenia: Lider w akcji

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu – menadżer, w 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, mówca i trener specjalizujący się w obszarach motywacji, przywództwa i etyki w biznesie. Maratończyk i taternik, zdobywca Mount Everest. W latach 2001-2011 związany z firmą Skanska, gdzie zajmował kolejno stanowisko Specjalisty, Kierownika Oddziału i, od 2002 r., Dyrektora Oddziału jako najmłodsza osoba w historii tej jednej z największych korporacji budowlanych świata. Zarządzał grupą 600 pracowników; później, od 2005 r., jako Dyrektor Oddziału Budownictwa Drogowo-Mostowego w Warszawie, był odpowiedzialny za pozyskiwanie i realizację kontraktów w Polsce Centralnej. W ciągu pięciu lat wspólnie z pracownikami potroił sprzedaż, a jego oddział osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Zrealizował 70 inwestycji w Polsce- kontrakty od 1 mln zł do ponad 100 mln zł.

„Czy wykład musi być zbiorem nudnej teorii? Przyjdźcie, a pokażę Wam, że nie. Wykład może dotykać życia, być pełen emocji- śmiechu, wzruszeń. Może nas nauczyć, ale i zatrzymać, skłonić do refleksji. Każdy przyszły i obecny menadżer dowie się jak współpracować z ludźmi, jak być skutecznym, a przy tym pozostawać w dobrych relacjach.
Doświadczenia, którymi się podzielę, będą dotyczyły głównie pracy w korporacji, ale również opowiem o skutecznych działaniach lidera wyprawy everestowskiej, w której brałem udział.
W każdej firmie i organizacji możemy stworzyć piekło, a też możemy stworzyć miejsce pełne dobrej energii, wsparcia, relacji skutkujących rozwojem i osiąganiem celów.”

Temat: Lider w akcji

Miejsce: sala im. A. Mickiewczia, Auditorium Maximum, Uniwersytet Warszawski
Data: 8 kwietnia 16:45 - 18:15
Moduł: undefined


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
warszawa@sfbcc.org.pl
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl