Damian Rogulski
Tony Hawk
Temat szkolenia: Warsztaty HTML i CSS - Website Starter

Warsztat Website Starter skierowany jest do osób, które chciałyby poszerzyć swoje horyzonty o tworzenie stron internetowych. Podczas warsztatów pokażemy Wam, jak stworzyć strony internetowe dostosowane do naszych potrzeb. Użyjemy do tego takich technologii jak HTML oraz CSS. Po ukończeniu zajęć będziecie wiedzieli, w jaki sposób tworzyć proste układy stron internetowych, oraz jak dalej rozwijać się w tym zakresie.

Damian Rogulski – potrzebował odmiany kiedy praca w bankowości zaczęła go męczyć. Postanowił spróbować sił w programowaniu i od razu połknął bakcyla. Swoją pracę mentora poetycko porównuje do dbania o roślinę: lubi “podlewać i pielęgnować” wiedzę swoich kursantów, widzieć jak rosną, i jak potem mogą zmieniać swoje życie w branży IT. Damian uwielbia występować publicznie, obserwować reakcje ludzi, rozśmieszać ich i wzbudzać emocje. W wolnym czasie rozwija się aktorsko i komediowo.

Miejsce:
Data:
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner główny festiwalu


Coders Lab
Nowoczesna szkoła programowania, skupiająca się na przekazywaniu praktycznych umiejętności. Łącząc cechy szkół językowych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny model edukacji. Organizujemy kilkutygodniowe, stacjonarne kursy z zakresu IT.

sprawdź Coders Lab
Partner technologiczny festiwalu

smsapi.pl
SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Platforma zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm, zainteresowanie największych portali oraz specjalistycznych serwisów.

sprawdź ofertę www.smsapi.pl
Partner merytoryczny festiwalu
Darmowy program Marketingu Online, który pozwoli ci nauczyć się jak wykorzystać potencjał internetu. Zostań ekspertem internetowym na kursie od Google.

sprawdź Internetowe Rewolucje
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.

sprawdź BCC
Partner technologiczny festiwalu

Mobile Vikings
FreshMail email marketing to intuicyjny program do wysyłania newsletterów, mailingów i autoresponderów. Od 2008 roku doskonali tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.
sprawdź ofertę freshmail.pl

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
warszawa@sfbcc.org.pl
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl